Przygotowanie do porodu Kraków

Trening
dla kobiet w ciąży

Aktywna ciążą Kraków

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jest to również czas intensywnego wzrostu i rozwoju dziecka. W ciagu 9 miesięcy ciąży, ciało kobiety staje się najlepszym domem dla dziecka ale również przygotowuje się do jego narodzin. Treningi dla kobiet w ciąży, są skierowane do osób, które były aktywne przed ciążą jak i tych, które zamierzają rozpocząć swoją aktywność – każdy moment jest dobry aby rozpocząć aktywność i zwiększyć świadomość swojego ciała. 

Cennik

Każde spotkanie trwa 55 minut

*Cennik nie dotyczy wizyt u Pani Magdaleny Pardeli-Kusaj

Z czym możesz się do nas zgłosić?

Jeżeli zmagasz się z różnego typu dolegliwościami (np. bóle kręgosłupa, miednicy, stawów, nietrzymanie moczu, rozejście mięśnia prostego brzucha) nasze fizjoterapeutki poprzez ćwiczenia pomogą Ci je złagodzić lub całkowicie zniwelować.

Nasz zespół składający się z fizjoterapeutek uroginekologicznych i trenerek medycznych specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży

  • Pomagamy kobietom zadbać o ciało by stało się silniejsze i sprawić by mogło łatwiej zaadoptować się do okresu ciąży, a także po porodzie
  • Nasze fizjoterapeutki chętnie pomogą, doradzą w przypadku wszelkich dolegliwości oraz odpowiedzą na Twoje pytania
  • Pokażemy jakie ćwiczenia możesz wykonywać by zapobiegać dolegliwościom

Specjalistki,
które Ci pomogą

Nasze fizjoterapeutki uroginekologiczne posiadają bogate doświadczenie w pracy z przyszłymi mamami, zarówno na sali treningowej, jak i w gabinecie.

Każde spotkania są zaplanowane tak, aby świadomie przygotować Cię do porodu, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort. Terapeutki dzielą się swoją fachową wiedzą okołoporodową, pomagając Ci zrozumieć zmiany zachodzące w Twoim ciele i jak najlepiej się do nich przygotować. Z nami otrzymasz wsparcie na każdym etapie ciąży, od odpowiednio dobranej aktywności fizycznej, przez porady dotyczące samego porodu. Nasze specjalistki są tu, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę i pomóc Ci cieszyć się tym wyjątkowym czasem.

Sprawdź również usługi

Kompleksowo podchodzimy do zdrowotnych wyzwań kobiet związanych z dnem miednicy i mięśniami brzucha. Zapewniamy wszechstronną diagnostykę oraz działania profilaktyczne, które wspomagają codzienne funkcjonowanie i intymne zdrowie kobiet na każdym etapie życia.

Cena od 180 zł

Przygotowanie do porodu

Program dedykowany kobietom w ciąży i ich partnerom, mający na celu wspólne przygotowanie do narodzin dziecka. Spotkania koncentrują się na przekazaniu kluczowej wiedzy i budowaniu pewności, aby pary mogły aktywnie i świadomie uczestniczyć w tym wyjątkowym procesie.

Cena od 180 zł

Nowoczesne podejście do poprawy wyglądu i samopoczucia, łączące techniki terapeutyczne z elementami kosmetologii. Nasze zabiegi, takie jak masaż twarzy czy PhysioKobido całego ciała, są skierowane do osób pragnących naturalnie odmłodzić swoją skórę i poprawić jej kondycję.

Cena od 240 zł

Specjaliści, którzy Ci pomogą

Umów wizytę już dziś

Wypełnij formularz

A my skontaktujemy się z tobą