Przygotowanie do porodu Kraków - Fizjoterapia uroginekologiczna, ćwiczenia dla kobiet w ciążī

Trening
dla kobiet
po porodzie

Indywidualne treningi dla kobiet po porodzie w Krakowie

Połóg oraz okres po ciąży to czas w, którym dobrze jest poznać Swoje ciało na nowo. Każda z nas potrzebuje czasu, aby wrócić do pełnej sprawności. Nasze fizjoterapeutki uroginekologiczne pomogą Ci wesprzeć ciało w regeneracji, abyś mogła w pełni cieszyć się macierzyństwem. Dobierzemy odpowiednią terapię lub zestaw ćwiczeń – dopasowany do Twoich potrzeb i stanu zdrowia byś mogła cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem!

Cennik*

Każde spotkanie trwa 55 minut

*Cennik nie dotyczy wizyt u Pani Magdaleny Pardeli-Kusaj

Z czym możesz się do nas zgłosić?

Spotkania oferują opiekę fizjoterapeutki uroginekologicznej i składają się z pierwszego spotkania w formie wizyty poporodowej w gabinecie, następnie z treningów medycznych dopasowanych na podstawie wyników badania

Treningi skierowane są do kobiet, które pragną bezpiecznie wrócić do pełnej sprawności i formy po porodzie:

  • naturalnym
  • cesarskim cięciu
  • w przypadku nietrzymania moczu
  • w przypadku rozejście mięśnia prostego brzucha, na taką wizytę nigdy nie jest za wcześnie albo za późno

Jeżeli na co dzień doskwierają Ci dolegliwości bólowe kręgosłupa, miednicy, stawów fizjoterapeutka dobierze ćwiczenia, które pomogą Ci je zniwelować.

Specjalistki,
które Ci pomogą

Oferowane przez nas treningi dla kobiet w okresie połogu i po porodzie, prowadzone są przez doświadczone fizjoterapeutki uroginekologiczne oraz trenerki medyczne. Tego rodzaju ćwiczenia to doskonałe uzupełnienie terapii uroginekologicznej, szczególnie przy problemach z mięśniami dna miednicy, rozejściu mięśni brzucha czy po cesarskim cięciu. 

A jeśli nie masz z kim zostawić swojego maluszka i nie chcesz rezygnować z treningu zabierz go ze sobą – może nam towarzyszy podczas ćwiczeń. 

Sprawdź również usługi

Każdy gest i ruch w pierwszych dwunastu miesiącach życia kształtuje podstawy rozwoju niemowlęcia. Nasza fizjoterapia jest dedykowana we wsparciu tych kluczowych etapów, zapewniając maluchom najlepsze warunki do odkrywania świata.

Cena od 150 zł

Innowacyjna metoda, która koncentruje się na poprawie funkcji oddechowych 
wzmacnianiu mięśni brzucha. Ta technika jest szczególnie skuteczna w poprawie postawyredukcji obwodu talii, oraz świetnie wspiera rehabilitacje dna miednicy, co jest kluczowe dla ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Cena od 165 zł

Nowoczesne podejście do poprawy wyglądu i samopoczucia, łączące techniki terapeutyczne z elementami kosmetologii. Nasze zabiegi, takie jak masaż twarzy czy PhysioKobido całego ciała, są skierowane do osób pragnących naturalnie odmłodzić swoją skórę i poprawić jej kondycję.

Cena od 240 zł

Specjaliści, którzy Ci pomogą

Umów wizytę już dziś

Wypełnij formularz

A my skontaktujemy się z tobą