Warsztaty i szkolenia kraków dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów

Warsztaty
i szkolenia

Sala do wynajęcia | Organizacja szkoleń i warsztatów | Szkolenia dla trenerów medycznych

Szukasz miejsca w pełni wyposażonego, w którym możesz poprowadzić profesjonalne szkolenie dla trenerów personalnych lub fizjoterapeutów? Chciałbyś spotkać się w większej grupie i przeprowadzić dla niej szkolenie na dowolny temat?

W naszym Klubie Ars Athletica oferujemy przestrzeń do przeprowadzenia konferencji oraz szkoleń związanych ze zdrowym trybem życia i branżą fitness. Mamy do zaoferowania jedną salę o powierzchni ponad 100m2 z pełnym wyposażeniem przystosowanym do treningów siłowych, medycznych i grupowych oraz drugą o powierzchni ponad 40m2, idealnie nadającą się do przeprowadzenia wykładów oraz szkoleń.

Sala treningowa

Nasze przestronne studio treningowe o powierzchni 100m2 jest idealne do prowadzenia praktycznych szkoleń dla trenerów personalnych, mogących pomieścić ponad 20 osób. Studio jest wyposażone w wysokiej jakości sprzęt sportowy, w tym bramkę do ćwiczeń, strefę ciężarów, atlas, trx’y, taśmy powerband i miniband, bieżnię, orbitrek oraz inne urządzenia.

Dodatkowo, sala jest wyposażona w system nagłośnienia, klimatyzację oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Oferujemy również możliwość wykorzystania rzutnika do prezentacji multimedialnych oraz serwowania zimnej płyty i napojów, co czyni nasze studio idealnym miejscem na kompleksowe szkolenia.

Sala wykładowa

Przytulna i jasna sala na pierwszym piętrze o powierzchni ponad 40m2 jest idealna do organizacji różnorodnych szkoleń czy wykładów do 10 osób.

Sala jest wyposażona w dostęp do sieci Wi-Fi, system nagłośnienia oraz klimatyzację, co zapewnia komfort i funkcjonalność przestrzeni. Oferujemy również możliwość wykorzystania rzutnika do prezentacji multimedialnych oraz serwowania zimnej płyty i napojów, co dodatkowo uatrakcyjnia organizowane w niej wydarzenia.

Warsztaty i szkolenia kraków dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów

Szkolenia, które mogą cię zainteresować

Do pełnego wyleczenia konieczna jest nauka prawidłowego ruchu, którą realizujemy pod postacią treningu medycznego. Wychodząc z naszego gabinetu otrzymujesz wiedzę i narzędzia, które zabezpieczą Cię przed ponownym urazem i umożliwią zdrowe i efektywne korzystanie z możliwości, jakie daje sprawne ciało.

Napisz do nas

Wypełnij formularz

A my skontaktujemy się z tobą